Tanıtım Videomuzu İzlemek İstermisiniz

Hakkımızda

İhtiyacınıza uygun profesyonel çözümler.

MC Kauçuk ayakkabı taban çözümleri sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir.

Ürün yelpazemiz içerisinde; Kauçuk Taban, Termo Taban, Kauçuk ökçe bulunmaktadır. Günlük 6000 parça üretim kapasitesi ile uzun yıllardır. Azarbeycan, İran ve Rusya daki büyük firmalarla çalışmakta ve ihracat yapmaktayız. Türkiye' deki ayakkabı sektörünün önde gelen firmaları ile birlikte modayı yakından takip edip dünya modasındaki yeni trendleri en kısa sürede ülkemizde üreterek ayakkabı moda sektörüne yön vermek için çalışmaktayız.

about-img
Misyon

Dışımızdaki dünyada gerçekleşen değişimleri takip edip uyum sağlamayı, değişmesi gereken alışkanlıklarımızdan kurtularak farklı anlayışlara açık olmayı ve mevcut sistemlerin ötesini görmeye çalışıp kendimizle birlikte çevremizi de değiştirerek gelecekte de var olmayı amaçlarız. İşini bilinçli yapan, çevresini sorgulayan, çözüm bulan, üstün performans gösteren ve hedefleri doğrultusunda inisiyatif kullanabilen kişiler ile çalışır, başarımızı onlarla paylaşırız.
Takım çalışmasını benimser ve farklı fikirleri en iyiye ulaşma yolunda bir katma değer olarak görürüz. Bu anlayışı da Süreç Odaklı Yaklaşım çerçevesinde ve Şirket amaçları doğrultusunda yaygınlaştırıp geliştirmeye çalışırız. Takım olarak başarma hissini güçlendirerek, tecrübelerimizi paylaşır ve başarılı uygulamaları yaygınlaştırırız.

Vizyon

"Packaging that adds value to the product and retains its value even after the product is used up."

We strive to ensure that the manufactured packaging not only protects the products until they reach the consumer, but also increases the value of the product and retains it with the consumer even after the product has been consumed. Thus, providing the consumer with additional benefits, the manufacturer's advertising is conveyed in such a way as to be remembered by the consumer, who sees that it is worth buying once. The investment in printing and packaging material pays off and customer loyalty is fully established.

about-img
Merhaba,Bilgi Almak İstiyorum